Szkło barwione przezierne na wymiar

Szkło przezierne barwione Stan-Szkło to nowa, wręcz nieograniczona paleta barw i pole do popisu dla kreatywnych architektów i projektantów wnętrz. Odtąd jedynym ograniczeniem przy tworzeniu projektów jest tylko wyobraźnia architektów.

Projektuj z rozmachem

Innowacyjne szkło przezierne, barwione na dowolny kolor

Barwienie możliwe na całej tafli szkła lub wybiórczo

Budynek użyteczności publicznej
- elewacja frontowa

Wykorzystanie szkła przeziernego barwionego Stan-Szkło otwiera przed architektami zupełnie nowe możliwości projektowania budynków. Pozwala tworzyć ciekawe, przyciągające wzrok kolorowe fasady, a także niebanalnie oświetlać wnętrza. Różnobarwne wzory powstające dzięki przeszklonym elewacjom nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter i wchodzą w interakcję z barwionym szkłem przeziernym zastosowanym wewnątrz budynku, np. w balustradach, ściankach działowych, boksach biurowych.

 

Budynek mieszkalny
- wykończenie balkonów

Dotychczas o wyglądzie budynku mieszkalnego decydowały przede wszystkim jego forma i rodzaj wykończenia. Szkło przezierne barwione Stan-Szkło daje projektantom nowe możliwości ciekawej aranżacji bryły i wnętrza. Tafle kolorowego szkła można wykorzystać na balkonach, wejściach do klatek schodowych, zadaszeniach, drzwiach frontowych tworząc ciekawą interakcję zarówno z budynkiem, jak i jego otoczeniem.

Oferta produktowa

> szkło barwione zespolone

Szkło zespolone barwione podnosi walory architektoniczne budynków i idealnie nadaje się do wykorzystania na całej fasadzie lub jako jeden z jej elementów. Najnowocześniejsze technologie pozwalają uzyskać dowolny kolor przy jednoczesnym zachowaniu przezierności. Co istotne, barwić można całą taflę lub tylko wybrane jej fragmenty. Daje to niemal nieograniczone możliwości aranżacji tak wnętrz, jak i elewacji budynków.

> szkło laminowane

Hartowane tafle łączone są folią EVA, dzięki czemu doskonale znoszą kontakt z wodą i spełniają najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Szkło laminowane wykorzystywane jest coraz częściej jako element dekoracyjny. Idealnie nadają się do łazienek, szklanych balustrad, zadaszeń czy boksów biurowych.

Więcej informacji o pozostałej
ofercie Stan-Szkło

Zainspiruj się.